top of page

Hakkımızda

      Küreselleşen dünyanın bir parçası olan Türkiye, dışa açılımda önde giden ülkeler arasında. Bu açılım gelişmedeki üç itici gücü ateşledi; araştırma, deneyim ve kurumsallaşma. Bu üç kavram birçok sektörde olduğu gibi, sigortacılık sektöründe de büyümeyi sağlayan dinamikler oldular.

      Günümüzde yerli ve yabancı sigorta sektöründeki gelişmeleri takip etmeden rekabet etmek, artık neredeyse imkansız. Bu da önce araştırma yapmayı gerektiriyor. Bizler ancak bunun farkında olarak geleceği önceden tahmin etme yeteneğine sahip olabiliriz. En önemlisi de müşteri beklentilerini karşılayacak çözüm yollarını böylelikle keşfedebiliriz.

images.jpg

      Son birkaç yıl içerisinde özellikle sigorta sektöründe yukarında sözünü ettiğimiz farkındalık ile hareket eden firmalar kurumsallaşma ve pozitif deneyime ağırlık vererek varlıklarını sürdürdüler. Gelişmeleri iyi analiz edemeyen ve vizyonu olmayan irili ufaklı onlarca şirket de yok olma tehlikesi ile karşı karşıya geldi.

      Bu perspektiften bakıldığında Otorite Sigorta uzun yıllara yayılan bir deneyim ve sağlam bir kurumsal anlayışın ışığında kurulmuş ve çalışmalarını söz konusu deneyim ve kurumsallaşmanın doğal sonucu olarak ortaya çıkan güven ile devam ettirmektedir.

Firmamız sektörün önemli pozisyonlarında yıllarca hizmet vermiş deneyimli bir ekip ve günümüz gelişmelerini her an takip eden bir vizyon ile çalışmaktadır. Otorite Sigorta bir yandan geçmişin pozitif deneyimine yaslanırken, diğer yandan gelişen teknoloji ve konjonktüre de asla kayıtsız kalmamaktadır.

      Şüphesiz bu hassasiyetler ve kriterler bir tek şey için var: Müşterilerimize daha iyi, daha güvenli, daha bilinçli bir sigortacılık hizmeti sunabilmek. Temel prensibimiz ise, siz değerli dostlarımızın sigorta yaptırırken kazançlı çıkmanızı sağlamaktır. Bir başka deyişle, Otorite Sigorta’da tüm ibreler müşteriden yanadır.

      

       Otorite Sigorta güçlü kurumsal yapısı, deneyimli kadrosu, satış öncesi ve sonrası danışmanlık ve destek hizmetleri ile emrinizdedir.

bottom of page