top of page
Image by Krista Mangulsone

Pati Sigortası ile Neler Güvende?

       Pati Sigortası

Kendi sağlığı kadar can dostunun sağlığını da önemseyenlere

          Pati Sigortası, kapsamlı veteriner ağı ve ihtiyaç duyulan hizmetleri sunan teminat kapsamlarıyla evcil hayvanlara tam güvence sağlıyor.

Neleri Kapsar?

Aşıları tamamlanmış, 6 aydan büyük 10 yaştan küçük ırk* ve cinsiyetteki kedi/köpekler için hazırlanan teminat ve güvenceler sayesinde mutlu patiler için hayatın keyfini çıkarma zamanı!

Sağlık

Evcil hayvanların yaşadıkları sağlık sorunları ve acil durumlar saptanarak sağlık teminatları düşünüldü, can dostun güvence altına alındı.

Temizlik

Onun sağlığını etkileyecek hijyen koşulları da göz önünde bulunduruldu ve sigortanda yılda bir kere hediye muayene ve bakım hizmeti yerini aldı.

Güvenlik

Sigortanın başlayabilmesi için poliçe ile birlikte gönderilen mikroçipin** anlaşmalı veteriner hekimler tarafından ücretsiz olarak uygulanması sağlandı.

3. Şahıslar

Evcil hayvanın, herhangi birine ya da başka birinin eşyasına zarar vermesi halinde oluşacak zarar da teminatlara dâhil oldu.

Köpek ile Veteriner
Image by Jonas Vincent

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

  • Hediye Muayene Avantajı

 Onların sağlık ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayacak muayene, tırnak kesimi ve göz-kulak temizliği hizmetleri, yılda bir defa anlaşmalı polikliniklerde hediye!

  • Ücretsiz Mikroçip Hizmeti

Sigorta başlangıcı için size gönderilen mikroçipin uygulanması amacıyla anlaşmalı veterinerlerden yardım alabilirsiniz.

bottom of page